Popular Posts

Bu Blogda Ara

Follow by Email

SHAGGY HALİ OZELLİGİ VE TEMİZLİGİ

SHAGY HALI ÖZELLİĞİ VE TEMİZLİĞİ


Shaggy Halıların Özellikleri Nelerdir?

Kabarık ve uzun tüyler olarak adlandırılmış olan shaggy halı, yumuşak görünümü ile post halıları andıran bir görünüme sahiptir. Büyük ebatlarda da üretilebilen shaggy halılar, farklı ebat ve modellerde dokunarak evlerin farklı bir atmosferde olmalarına katkı sağlamaktadır. Shaggy halıların evlerde kullanılan diğer halılara nazaran daha kalın ve kabarık olması, özellikle kış aylarında yerlerin bu halılarla kaplanmasına neden olmaktadır. Kendi içinde de farklı kalite ve özellikte olan shaggy halılar, kullanılan ipliğin kalitesi ile de çeşitlenen halılardır.

Shaggy Halının Temizliği Neden Zor?

Shaggy halının tüyleri sebebiyle, temizlenmesi zahmetli ve zor olabilmektedir. Yaşam alanlarımızda en çok kirlenen eşyaların halılar olduğunu düşünürsek, shaggy’nin düzenli aralıklarla temizliği oldukça önemlidir. Genelde toplanan kirler, tüylerin diplerine kadar girer ve yerleşirler. Dikkat edilmezse, bu kirleri orada fark etmek hem zordur; hem de fark edilse bile halının dip aralarına ulaşmak oldukça zahmetlidir.


Shaggy Halıların Temizliği


Her halı cinsinin kendine göre temizlik kuralları ve yöntemleri vardır.


Safir Halı Yıkama Fabrikası bu iş için en doğru yıkama talimatlarını takip eder. Halılarınızı aldıktan sonra öncelikle tüm kir ve tozları arındırarak yıkanmaya müsait hale getirip en kaliteli ürünlerle yıkama, durulama, sıkma ve kurutma işlemlerini sırasıyla yerine getirip halılarınızın ilk günkü gibi canlı renkler sahip olmasını sağlar. 
<

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder