Popular Posts

Bu Blogda Ara

Follow by Email

YORGAN TEMİZLİGİ NASIL YAPILIR

YORGAN TEMİZLİGİ NASIL YAPILIRYorgan Temizliği Nasıl Yapılır? 

Kış mevsimi boyunca yorganlarımızdan bir an bile ayrılmadık. Günlerce üzerimizde kalan ve havaların ısınmasıyla birlikte yerini yavaş yavaş pikelere bırakan bu yorganlar için Yıkama ve temizleme hizmeti veren bir yerle görüşmenin zamanı geldi. Diğer kışa kadar dolapta bekleyecek olan yorganları kaldırmadan önce mutlaka temizlenmelerini sağlamak gerekiyor.

Yorgan temizliği konusunda Safir Halı Yıkama Fabrikası ekibinin profesyonel desteğini almak sağlıklı bir çözüm olacaktır. Ancak evde yıkama işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler de olabilir. Bunun Doğru ve güvenilir bir yöntem olduğunu düşünmüyoruz.

Yün Yorganlar Nasıl Yıkanır? 

Günümüz insanları yorgan yıkatma işine çok daha fazla önem veriyorlar. Çünkü yeni nesil daha çok araştırıp okudukları için, biliyorlar ki kullandığımız yorganlarda belki de bizim görmediğimiz binlerce bakteri barınmakta. Bu bakterilerde solunum yolu ile vücudumuza girip, bizlere zarar veriyor. Bu nedenle yorganları devamlı olarak temiz tutmak gerekiyor.

Yıkama işlemine geçilmeden önce Yorganlarınızın üzerinde varsa leke bulunan bölgelere yumuşatma işlemleri yapılmaktadır.Yorgan yıkama işlemi evlerinizde de bulunan çamaşır makinalarınızdan farklı olmasıyla birlikte daha endüstriyel makinalar olması ve birkaç işlemden geçmesidir. Yorgan yıkama makinalarında ön yıkama, ana yıkama, durulama, sıkma, gibi işlemlerden geçer. Yıkama işlemi biten yorganlar sonrasında kurutma işlemi için kurutma makinası bulunan özel odalara yada kurutma askılarına asılır. Tamamen kuruması çok önemlidir. Tamamen kuruduktan sonra kontrol aşamasından geçen ürünler paketleme servisine gönderilir ve adresinize teslim edilir.
< >

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder